Ciekawe miejsca na plener ślubny: Lazurowe Wybrzeże

ujęcia lotnicze

Lazurowe Wybrzeże słynie z pięknych plaż, ciepłej wody o unikalnej barwie i wyjątkowej atmosfery, która sprzyja zakochanym. Zwłaszcza tym, którzy są świeżo po ślubie. Jeśli nie macie pomysłu, gdzie nagrać poślubny plener, podpowiadamy – Lazurowe Wybrzeże to romantyczna sceneria, która będzie idealnym tłem dla Waszego uczucia.

Poznajcie Lazurowe Wybrzeże

Lazurowe Wybrzeże nazywane jest również Riwierą Francuską. Dzięki temu, że niemal przez cały rok świeci tu słońce i utrzymują się wysokie temperatury, można całymi dniami wylegiwać się na plaży. To bardzo dobry pomysł na odreagowanie stresu związanego z przygotowaniami do ślubu i samą ceremonią. Gdy już należycie odpoczniecie, możecie zdecydować się na nadmorskie wędrówki, zwiedzanie muzeów z bogatymi i cennymi kolekcjami lub średniowiecznych wiosek. W międzyczasie możecie poznawać smaki francuskiej kuchni. Najpopularniejszymi miastami są Nicea, Monako, Saint-Tropez i znane z festiwalu filmowego Cannes.

Co Wy możecie tam znaleźć?

Przede wszystkim dla Was to okazja do tego, aby pobyć sam na sam. Przecież doskonale wiecie, że przygotowania ślubne pochłonęły ogromną część Waszej energii. Często towarzyszyły im emocje, które niejednokrotnie mogły być przyczyną nieporozumień. Lazurowe Wybrzeże, jego piękny krajobraz i niecodzienna atmosfera to wspaniała okazja do tego, byście mogli przypomnieć sobie, jak jesteście dla siebie ważni.

Wymarzone miejsce na plener

Pobyt na Lazurowym Wybrzeżu może być także okazja do stworzenia wyjątkowego filmowego pleneru, który będzie dla Was oryginalną pamiątką z wakacji we dwoje. Tutaj każdy zakątek może zostać wykorzystany do stworzenia magicznej scenerii dla Was, a spektakularna panorama wybrzeża osłoniętego górami jest wprost idealna do ujęć lotniczych z drona. Uzyskany materiał filmowy umieszczamy w Waszym trailerze obok ujęć z dnia ślubu, dzięki czemu możecie zaskoczyć gości Waszego przyjęcia ślubnego.

 

Autor posta

Damian

Zostaw komentarz