Film ślubny w Krakowie – wymarzona sceneria

Oprócz tradycyjnych ujęć z kościoła i uroczystości weselnej, w filmie ślubnym warto uchwycić specjalnie zaaranżowaną sesję filmową. To okazja, by pokazać, jakie uczucia panują między młodymi i jak są dla siebie ważni. Jeśli brak nam pomysłu na odpowiednią scenerię, można wybrać się do malowniczego Krakowa. Poniżej lista miejsc, które staną się inspiracją do scenerii dla filmu ślubnego.

slubny krakow

Kolorowe schody na Podgórzu

Wyjątkowe wielokolorowe schody mieszczą się przy ulicy Tatrzańskiej. Na każdym stopniu znajduje się cytat – jedne śmieszą, a inne wzruszają. Nie zmienia to jednak faktu, że na filmie ślubnym z Krakowa nie może ich zabraknąć. To sceneria świetna dla tych par, które w życiu poszukują odrobiny szaleństwa i niestandardowych rozwiązań.

Stara lokomotywa na Płaszowie

Jeśli chcielibyśmy wystylizować nieco naszą sesję i będziemy poszukiwać miejsca, które pozwoli nam się przenieść w inne czasy, to najlepszym rozwiązaniem będzie stara lokomotywa umiejscowiona przy ulicy Kolejowej. Wyjątkowe filmy ślubne z Krakowa potrzebują wyjątkowych scenografii. Taką będzie bez wątpienia nieczynna lokomotywa.

Stara Synagoga na Kazimierzu

Miejscem, które perfekcyjnie oddaje klimat dawnego Kazimierza, jest Stara Synagoga. Niezwykłego charakteru budowli nadaje zachowany fragment muru obronnego z epoki średniowiecza. To nadzwyczajna sceneria dla pełnych romantycznych klimatów filmów ślubnych z serca Krakowa. Czy można marzyć o czymś więcej?

Skałki Twardowskiego

Gdy potrzebujemy miejsca, w którym będzie dominować natura, to Skałki Twardowskiego właśnie to mogą nam zaoferować. Otwarta przestrzeń, otoczenie natury i pobliski Zalew Zakrzówek pozwalają stworzyć wyjątkową i niepowtarzalną serie ujęć zakochany. To najlepsze dopełnienie filmu ślubnego kręconego w Krakowie.

Las Wolski w zachodniej części Krakowa

Jeśli chcielibyśmy pozostać w klimacie przyrody, możemy się wybrać na spacer po Lesie Wolskim. Jest to naturalny i jednocześnie największy park leśny w Polsce. To także największa zielona przestrzeń w Krakowie. To idealne miejsce dla tych, którzy potrzebują zróżnicowanych krajobrazów. Ciekawostka jest, że w sercu Lasu umiejscowiony jest klasztor o.o. Kamedułów na Srebrnej Górze. To wyjątkowe i klimatyczne miejsce dostarczy niezwykłych widoków, których nie może zabraknąć na filmie ślubnym z Krakowa.

 

Sprawdź również inne artykuły: