Nowy standard, czyli nowoczesny film ślubny

nowy standard

Na liście rzeczy, które musicie zorganizować najwcześniej, przygotowując się do ślubu, znajduje się rezerwacja sali weselnej, umówienie zespołu muzycznego i fotografa. Zastanówcie się jednak, czy chcecie, by po Waszym wyjątkowym dniu pozostały tylko fotografie, które nie zatrzymają najważniejszych dla Was chwil, emocji? Jeśli marzycie o tym, by nic nie umknęło Waszej pamięci, zdecydujcie się na nowoczesny film ślubny. To nie tylko wspaniała pamiątka, ale przede wszystkim coś, co pozwoli Wam przeżyć ten dzień na nowo.

Film to Wasze emocje

Zupełni inaczej będzie, jeśli zdecyduje się zaprosić na swój ślub profesjonalnego kamerzystę. Wówczas możecie mieć pewność, że otrzymacie naprawdę niepowtarzalną i zindywidualizowaną pamiątkę ślubną. Przede wszystkim kamerzysta nagrywa Was w zupełnie naturalnych okolicznościach – gdy przygotowujecie się do ceremonii, gdy łamiącym się głosem składacie sobie przysięgę, gdy wraz z gośćmi bawicie się w czasie wesela, gdy co chwilę spoglądacie na siebie z czułością. W czasie filmowanie nie musicie pozować, ponieważ dla nas najważniejsze jest Wasze naturalne zachowanie. Nie musicie się zresztą powstrzymywać – tego dnia Wy jesteście najważniejsi.

Dlaczego warto wybrać film?

Dzisiaj tradycyjne, wielogodzinne filmy odchodzą do lamusa. Obecnie standardem są nowoczesne teledyski i reportaże ślubne, które w kilku minutach streszczają Wasze przygotowania, pierwsze spotkanie w dniu ślubu, samą ceremonię, a później całonocną zabawę. Bardzo często wzbogacone są ujęciami z plenerów – w zasadzie to może być każde miejsce, które jest dla Was szczególnie ważne. Wasza uroczystość ślubna będzie dla Was wyjątkowa, a my sprawimy, że pozostanie z Wami na zawsze.

Nowoczesne reportaże ślubne

Kilkuminutowe klipy pokazujące historię Waszego dnia to esencja emocji i radości, które towarzyszą Wam w czasie zaślubin. Chcemy, by po tak wyjątkowych chwilach, w Waszej pamięci zostało jeszcze coś. Dlatego oprócz klipu, otrzymujecie od nas reportaże o długości od 20 do 30 minut. Reportaże pokazują znacznie więcej szczegółów, na przykład najzabawniejsze i najbardziej wzruszające momenty z całej uroczystości lub Was wśród rodziny i gości. Nadal są jednak utrzymane w ciekawej i nowoczesnej formie. Dzięki nim będziecie mogli wspominać każdą ważną dla Was chwilę.

 

Autor posta

Damian

Zostaw komentarz