O nas

„Spark Wedding Films spełnia wymogi stawiane przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych gwarantując tym samym wysoką jakość świadczonych usług."

Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych

partner

Twoja historia jest dla nas inspiracją

W ciągu kilkunastu lat pracy nad filmami ślubnymi mieliśmy przyjemność dzielić się wiedzą i doświadczeniem na łamach najbardziej opiniotwórczych portali z branży ślubnej. Ogromnym wyróżnieniem były również pojawiające się artykuły, które opisywały nasze dotychczasowe realizacje.

Historia Firmy

Od kilkunastu lat rozwijamy się, aby wychodzić na przeciw Waszym oczekiwaniom. Obecnie z dumą wkraczamy w 2018 rok.

Charakter naszych

filmów ślubnych

wynika z trzech składowych

Doświadczenie

Posiadamy doświadczenie, które pozwala nam realizować filmy nowoczesne, pozostające w pamięci i najważniejsze – zgodne ze sztuką filmową. Doświadczenie  dobywaliśmy pracując przy realizacji tradycyjnych filmów ślubnych oraz w renomowanym studiu filmowym tworząc filmy promocyjne i reklamy telewizyjne. Zdobyta praktyka pozwala nam tworzyć filmy ślubne o wyjątkowym charakterze.

Zaangażowanie

Staramy się, aby każdy nasz trailer i reportaż ślubny był unikatowy. Skupiamy się na uchwyceniu prawdziwych emocji, które Wam towarzyszą. Cały dzień uroczystości składa się z drobnych, czasami niezauważanych gestów, słów i chwil, a to one właśnie tworzą magię tego dnia.

Innowacyjność

Stale podążamy za nowościami w technologii filmowej. Naszym celem jest wydobycie całego potencjału jaki tkwi w obrazie.

 • 2018

  Certyfikat – Partner Honorowy Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych

  Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych określa standardy w organizacji ślubów w Polsce, dlatego tytuł partnera honorowego jest dla nas bardzo ważnym wyróżnieniem. Otrzymany certyfikat obliguje nas do ciągłego podnoszenia jakości, a my podejmujemy to wyzwanie dla Was i dla siebie.

 • 2015

  Stale się rozwijamy

  Do zespołu dołączyła kolejna osoba. Nasz zespół codziennie pracuje, aby każdy film ślubny spełniał Wasze oczekiwania. Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9 do 17. Jeśli macie pytania to zapraszamy :)

 • 2014

  Poland is beautiful

  Mieliśmy przyjemność współpracować przy produkcji pierwszego i najpopularniejszego filmu lotniczego promującego Polskę „Poland is beautiful” – https://www.youtube.com/watch?v=Qbu_FRg8vuU.

 • 2013

  Spark w nowej odsłonie

  Zdecydowaliśmy się na zmianę nazwy firmy – Spark Video na Spark Wedding Film. Odświeżyliśmy również logotyp. Nasz adres mailowy: studio@sparkvideo.pl oraz adres strony www.sparkvideo.pl przypominają o początkach firmy :)

 • 2010

  Przełom

  Przez lata poznawaliśmy branżę filmów ślubnych. Przełomowym był rok 2010, kiedy rozpoczęliśmy realizacje nowoczesnych filmów ślubnych. Jednym z pierwszych tego typu był film Justyny i Aleksandra – https://vimeo.com/32692979. Od tego momentu określiliśmy stylistykę naszych prac, która ewoluuje podążając za Waszymi oczekiwaniami oraz możliwościami, jaki daje nam sprzęt.