Profesjonalne filmowanie wesela – pierwsze spotkanie w dniu ślubu

spotkanie

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w Waszym życiu. Towarzyszą mu emocje, których nie da się powtórzyć, a o których warto pamiętać. By wspomnienia z tego dnia nie wyblakły i na zawsze pozostały z Wami, warto zatroszczyć się o profesjonalne filmowanie wesela. Dzięki niemu będziecie mogli wracać do chwil i emocji, które są dla Was ważne, a także dzielić się nimi z najbliższymi i znajomymi.

To jest Wasz dzień

Przygotowania do ceremonii zaślubin to nieustanne podejmowanie decyzji, spotkania z bliskimi i znajomymi, niekończąca się lista zadań i narastający stres. A im bliżej ślubu, tym większa trema i panika, że coś pójdzie nie po Waszej myśli. W tym niespokojnym czasie warto jednak poświęcić chwile na spotkanie z nami. To bardzo ważne, ponieważ dzięki nam będziecie mogli przezywać ten dzień nieskończenie wiele razy. Chcemy, by Wasz film ślubny był zjawiskowy i abyście czuli się swobodnie. Opowiedzcie nam, czego oczekujecie, czego się obawiacie, co może Was krępować lub co chcielibyście zachować wyłącznie dla siebie. Porozmawiajcie z nami przed ślubem, bo to idealna okazja, by rozwiać Wasze obawy i podpowiedzieć, jak pokazać pozytywne emocje, które przemienią się w piękne sceny. A jest naprawdę wiele momentów, które mogą wzbudzać Wasz lęk lub w których nie będziecie wiedzieć, jak się zachować. Do takich chwil zalicza się bez wątpienia Wasze pierwsze spotkanie w dniu ślubu.

Pierwsze spotkanie to chwila dla Was

Moment, gdy pan młody ujrzy pierwszy raz swoją ukochaną w sukni ślubnej to chwila, która może oddawać wszystkie uczucia między młodymi. Może być także prawdziwą katastrofą. Zwłaszcza wówczas, gdy pierwsze spotkanie odbywa się w towarzystwie rodziny, przyjaciół, chrzestnych, którzy są tak samo rozentuzjazmowani jak Wy. W takim otoczeniu nie ma możliwości na wyrażenie zachwytu, wzruszenie, przytulenie czy inny czuły gest. Jednym słowem – nie sprzyja to intymności.
My rozumiemy, że pierwsze spotkanie w dniu ślubu to pierwszy krok na drodze do nowego życia. Polecamy i namawiamy pary, z którymi współpracujemy, by zarezerwowały tę chwilę tylko dla siebie, by miały okazję pokazać sobie nawzajem, co tak naprawdę odczuwają w tej chwili. My dyskretnie zarejestrujemy ten moment, byście mogli do niego wracać.

Zareaguj odpowiednio

Jeśli jest okazja, warto zaaranżować miejsce, w którym się spotkacie – to może być ogród, elegancki salon lub każde inne miejsce. Jedno z Was czeka. Druga osoba wyłania się zza pleców oczekującego i przez kilka chwil jesteście tylko dla siebie. Możecie zachwycić się sobą bez skrępowania, wyrazić podziw dla niecodziennego wyglądu. Z doświadczenia wiemy, że właśnie w takich chwilach padają wzruszające słowa, których nie mówicie sobie w zwykłych sytuacjach.

My w tym czasie z oddali wszystko rejestrujemy – łącznie ze słowami, które do siebie szepczecie. W tym celu używamy specjalnego mikrofonu (pchełki), który jest umieszczony w klapie marynarki pana młodego. Dzięki temu nie macie wrażenia, że ktoś jest przy Was i obserwuje każdy ruch, więc możecie zachowywać się swobodnie. Ten moment należy tylko do Was.

Nie krępujcie się poskazywać sobie, co czujecie – przecież to jest Wasz dzień i każdy, kto zjawił się w kościele, w Urzędzie Stanu Cywilnego czy na przyjęciu jest tam dla Was i musi liczyć się z tym, że to Wy jesteście głównymi bohaterami. My z kolei stworzymy reportaż, która będzie Was cieszyć przez wiele lat.

Autor posta

Damian

Zostaw komentarz